Maçlar

12/05 Ç 05/05 Ç06/05 Pr07/05 Cu08/05 Ct09/05 Pa10/05 Pz11/05 Sa Bugün 13/05 Pr14/05 Cu15/05 Ct16/05 Pa17/05 Pz18/05 Sa19/05 Ç

Avustralya - Queensland Women's Super Cup

More…
 
Capalaba 11 : 30 Ipswich Knights
 
Brisbane Olympic 11 : 30 Eastern Suburbs NPL
 
Mitchelton 11 : 30 FQ QAS
 
SWQ Thunder 11 : 45 Souths United
 
Maroochydore 11 : 45 Peninsula Power

Avustralya - New South Wales NPL Women

More…
 
Football NSW Institute 11 : 00 Sydney Olympic
 
Blacktown Spartans 11 : 30 Sydney University

Avustralya - Brisbane Women's Cup

More…
 
North Brisbane 11 : 00 Southside Eagles

Avustralya - Victoria Women's State Knockout Cup

More…
 
Bayside United 12 : 00 Casey Comets
 
Alamein 12 : 30 Heidelberg United

Avustralya - Capital Territory Women's Federation Cup

More…
 
Canberra Croatia 11 : 00 Belconnen United

Belçika - Kadınlar Süper Lig

More…
 
OH Leuven 20 : 00 Club Brugge

Bosna-Hersek - Kadınlar Premier Lig

More…
 
Radnik Bumerang 17 : 00 SFK 2000

Brezilya - Brasileiro Kadınlar

More…
 
Kindermann-Avaí 20 : 00 Cruzeiro
 
Minas ICESP 20 : 00 Ferroviária

Danimarka - Kadınlar 1. Ligi

More…
 
Damsø 18 : 30 Fredensborg

Danimarka - Kadınlar Play-off 1/2

More…
 
ASA 19 : 00 AGF

Estonya - Kadınlar Kupası

More…
 
Vaprus 17 : 30 Tallinna Kalev
 
Lootos 18 : 00 Flora

Faroe Adaları - Kadınlar 1.Ligi

More…
 
07 Vestur 20 : 00 NSÍ

Finlandiya - Kadınlar Ligi

More…
 
Honka 16 : 00 KuPS
 
HJK 17 : 30 PK-35 Helsinki
 
Ilves ERT JyPK
 
PK-35 18 : 00 TiPS

İskoçya - Kadınlar Premier Lig

More…
 
Forfar Farmington 20 : 00 Motherwell
 
Rangers 20 : 30 Heart of Midlothian
 
Celtic 20 : 40 Glasgow City
 
Hibernian 20 : 45 Spartans

İsveç - Elitettan

More…
 
Lidköping 19 : 00 Norrköping

İtalya - Kadınlar Serie B Ligi

More…
 
Riozzese 20 : 00 Brescia

İzlanda - Kadınlar 1. Ligi

More…
 
IA 21 : 15 Augnablik
 
Víkingur Reykjavík 21 : 15 Afturelding
 
FH 21 : 15 Grótta

Kuzey İrlanda - Kadınlar Premier Lig

More…
 
Derry City 20 : 45 Sion Swifts
 
Linfield 20 : 45 Glentoran Belfast United
 
Crusaders / Strikers 21 : 00 Cliftonville

Macaristan - Kadınlar NB II - Keleti

More…
 
Soroksár 13 : 00 Hatvan

Macaristan - Kadınlar NB II - Nyugati

More…
 
Balatonfüredi İPTL MLE
 
PELC-Nyárád 18 : 00 Levegő-Energia
 
Champion 20 : 30 Nimród SE

Makedonya - Kadınlar Prva ZFL

More…
 
Tiverija 12 : 00 Plačkovica
 
Rečica 12 : 00 Kochani
 
Junajted 12 : 00 Istatov
 
Skopje 2014 12 : 00 Borec
 
Top Gol 12 : 00 Shkupi 2019
 
Ljuboten 12 : 00 Atletiko
 
Shkëndija 16 : 00 Kamenica Sasa

Polonya - Kadınlar Kupa

More…
 
Górnik Łęczna 16 : 15 Czarni Sosnowiec

Romanya - Kadınlar Kupa

More…
 
Universitatea Alexandria 10 : 00 Olimpia Cluj
 
Vulpitele Galbene Roman 16 : 30 Carmen București
 
Selena Constanţa 16 : 30 Arad
 
Heniu Prundu Bârgăului 16 : 30 Vasas Femina

Yunanistan - Kadınlar 1. Ligi

More…
 
Doxa Dramas 16 : 00 Larissa

Tarih Seçici

18+ GambleAware