Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Erkekler
Women Soccerway
Erkekler
Fikstür
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Ligler
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Almanya
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Beyaz Rusya
Bosna-Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Ekvador
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Galler
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kosova
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Moldova
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tayvan
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vietnam
Yeni Zellanda
Yunanistan
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Ulusal takımlar
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
Kadınlar Süper Ligi
Özet
Maçlar
Puan Durumu
Oyuncular
Stadyumlar
Arşiv
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012/2013
2011/2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
>
Şampiyona Grubu
Lower Table Round
Normal Sezon
Rusya
Kadınlar Süper Ligi
2023
Normal Sezon
Lower Table Round
Şampiyona Grubu
Kadınlar Kupası
Super Cup Women
Kadınlar 1. Ligi
Stadyumlar
Chertanovo
Arena Chertanovo
Şehir:
Moskva
Kapasite:
4000
Adres:
Sumskoy proezd 26
CSKA Moskva
Stadion Novye Khimki
Şehir:
Khimki
Kapasite:
3066
Adres:
ul. Mashentseva
CSKA Moskva
Stadion Oktyabr'
Şehir:
Moskva
Kapasite:
3060
Adres:
ul. Zhvopisnaya 21, Shchukino
CSKA Moskva
Stadion Oktyabr' (Artificial)
Şehir:
Moskva
Kapasite:
2000
Adres:
ul. Zhvopisnaya 21, Shchukino
CSKA Moskva
Park-Otel Gorizont
Şehir:
Yastrebki
Kapasite:
1000
Adres:
Dinamo Moskva
UTB Novogorsk-Dynamo
Şehir:
Khimki
Kapasite:
1500
Adres:
ul. Sokolovskaya 8, Novogorsk
Krasnodar
Stadion Akademii FK Krasnodar
Şehir:
Krasnodar
Kapasite:
4371
Adres:
ul. Zhloby 114
Krylya Sovetov
Stadion Metallurg
Şehir:
Samara
Kapasite:
33001
Adres:
ul. Stroiteley 1
Lokomotiv Moskva
Sapsan Arena
Şehir:
Moskva
Kapasite:
10000
Adres:
ul. Bol'shaya Cherkizovskaya 125
Rostov
Stadion Olimp 2
Şehir:
Rostov-na-Donu
Kapasite:
15840
Adres:
ul. Sholokhova 33
Rubin Kazan
Stadion Trudovye rezervy
Şehir:
Kazan'
Kapasite:
5017
Adres:
ul. Nikolaya Ershova 7
Ryazan
Sportkompleks Znamja Truda
Şehir:
Orekhovo-Zuyevo
Kapasite:
5500
Adres:
Torfotransportnaya Ulitsa, 6b
Ryazan
Central'nyj Sportivn'yj Kompleks
Şehir:
Ryazan'
Kapasite:
20000
Adres:
ul. Semashko 1 / ul. Sportivnaya 19
Yenisey
Futbol-arena Enisey
Şehir:
Krasnoyarsk
Kapasite:
3000
Adres:
ul. Novgorodskaya 5
Zenit
Akademiya Zenit pole 5
Şehir:
Sankt-Peterburg (St. Petersburg)
Kapasite:
1000
Adres:
Ulitsa Vernosti, 21А
Zenit
Stadion SDYuShOR Smena
Şehir:
Sankt-Peterburg (St. Petersburg)
Kapasite:
5000
Adres:
ul. Vernosti, 21
Zvezda Perm
Stadion Zvezda
Şehir:
Perm'
Kapasite:
17000
Adres:
ul. Kujbysheva 95
Zvezda Perm
Stadion Kupol
Şehir:
Izhevsk
Kapasite:
5000
Adres:
ul. Kirova 6
Puan Durumu
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Takım
O
AV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Man City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.