Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Erkekler
Women Soccerway
Erkekler
Fikstür
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Ligler
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Almanya
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Beyaz Rusya
Bosna-Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Ekvador
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Galler
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kosova
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Moldova
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tayvan
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vietnam
Yeni Zellanda
Yunanistan
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Ulusal takımlar
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
Kadınlar 1. Ligi
Özet
Maçlar
Puan Durumu
Oyuncular
Stadyumlar
Arşiv
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Lüksemburg
Kadınlar 1. Ligi
2016/2017
Kadınlar Kupası
Stadyumlar
Bettembourg
Stade Municipal
Şehir:
Bettembourg
Kapasite:
2000
Adres:
Route de Mondorf
Bettembourg
Terrain 2 Bettembourg
Şehir:
Bettembourg
Kapasite:
1000
Adres:
Route de Mondorf
Bettembourg
Terrain Synthétique Ralingen
Şehir:
Ralingen
Kapasite:
1500
Adres:
Schulstraße
Colmarberg
Terrain 2 Colmarberg
Şehir:
Kolmar-Bierg (Colmar-Berg)
Kapasite:
1000
Adres:
Rue des Ecoles
Colmarberg
Stade Grand Duc Henri
Şehir:
Kolmar-Bierg (Colmar-Berg)
Kapasite:
1500
Adres:
Rue des Ecoles
Ell
Stade Um Essig
Şehir:
Ell
Kapasite:
1500
Adres:
Um Essig / 2 Arelerstrooss
Entente Itzig-Canach
Terrain 2 Cessange
Şehir:
Zéisseng (Cessange)
Kapasite:
1000
Adres:
3, rue des Sports
Entente Itzig-Canach
Stade Albert Kongs
Şehir:
Itzig
Kapasite:
1000
Adres:
7a, rue des Promenades
Entente Itzig-Canach
Terrain synthétique Itzig
Şehir:
Itzig
Kapasite:
1000
Adres:
Rue des promenades
Fola Esch
Terrain synthétique Esch
Şehir:
Esch-Uelzecht (Esch-sur-Alzette)
Kapasite:
1000
Adres:
Rue Dr. Emile Colling
Jeunesse Junglinster
Terrain Route de Luxembourg
Şehir:
Jonglënster (Junglinster)
Kapasite:
1500
Adres:
Route de Luxembourg
Jeunesse Junglinster
Terrain 2 Junglinster
Şehir:
Jonglënster (Junglinster)
Kapasite:
1000
Adres:
Route de Luxembourg
Mamer
Terrain Synthétique Mamer
Şehir:
Mamer
Kapasite:
1000
Adres:
Rue de Bertrange
Minerva Lintgen
Terrain Synthétique Lintgen
Şehir:
Lëntgen (Lintgen)
Kapasite:
1000
Adres:
Rue de Prettingen
Progrès Niedercorn
Terrain synthétique Niedercorn
Şehir:
Nidderkuer (Niedercorn)
Kapasite:
1000
Adres:
Route De Bascharage 1
Progrès Niedercorn
Stade Jos Haupert
Şehir:
Nidderkuer (Niedercorn)
Kapasite:
2800
Adres:
130 Route De Bascharage
Racing
Stade Achille Hammerel
Şehir:
Lëtzebuerg (Luxembourg)
Kapasite:
5814
Adres:
Rue Auguste Lumière
Racing
Terrain Hollerich
Şehir:
Lëtzebuerg (Luxembourg)
Kapasite:
1000
Adres:
Hollerich
Ent. Berdorf/Consdorf-Christnach
Terrain um Kuerzwenkel
Şehir:
Consdorf
Kapasite:
1500
Adres:
Route de Berdorf
Ent. Berdorf/Consdorf-Christnach
Party-Rent-Arena
Şehir:
Rousport (Rosport)
Kapasite:
1500
Adres:
Rue du Camping
Ent. Berdorf/Consdorf-Christnach
Terrain Synthétique Ralingen
Şehir:
Ralingen
Kapasite:
1500
Adres:
Schulstraße
Wincrange
Stade Henri Lamborelle
Şehir:
Wëntger (Wincrange)
Kapasite:
1000
Adres:
Lullange
Wincrange
Terrain synthetique Wincrange
Şehir:
Wincrange
Kapasite:
1000
Adres:
Puan Durumu
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Takım
O
AV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Man City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.