Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Erkekler
Women Soccerway
Erkekler
Fikstür
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Points
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Points
TR Ligler
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Almanya
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Beyaz Rusya
Bosna-Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Ekvador
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Galler
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kosova
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Moldova
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tayvan
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vietnam
Yeni Zellanda
Yunanistan
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Ulusal takımlar
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
Ranheim vs. Östersunds FK
1 - 0
Özet
H2H Karşılaştırma
Anlatım
Stadyum
Molde vs. Hødd
SJK II vs. HIFK
Wiener SC vs. First Viyana
Raufoss vs. Hamarkameratene
Heerenveen vs. Vitesse
Winterthur vs. Karlsruher SC
Cherno more vs. Sozopol
HJK vs. KTP
Lahti vs. JäPS
Utsikten vs. Varberg
Skeid vs. Lyn
KuPS Ak. vs. MP
Avusturya Lustenau vs. Vaduz
Mechelen vs. Lommel United
Vyškov vs. Trenčín
Monaco vs. Spezia
Deinze vs. KV Oostende
Hamburg SV vs. Eintracht Braunschweig
SK Beveren vs. Westerlo
Karlsruher SC vs. Schaffhausen
Brøndby vs. Trelleborg FF
Nürnberg vs. Jahn Regensburg
Kazincbarcika vs. Zemplín Michalovce
RKC Waalwijk vs. Almere City
Augsburg vs. St.Gallen
E. Frankfurt vs. Greuther Fürth
Holstein Kiel vs. AGF
Dornbirn vs. Wattens
Avusturya Viyana vs. First Viyana
Ried vs. Vorwärts Steyr
Lovech vs. Botev Vratsa
Metz vs. Sérésien
Horn vs. Sigma Olomouc II
Salzburg vs. Blau-Weiß Linz
Kopenhag vs. Brann
Åsane vs. Vélez
Fremad Amager vs. Hvidovre
Darmstadt 98 vs. Sandhausen
Köln vs. Sint-Truiden
Real Jaén vs. Getafe
Beroe vs. Maritsa Plovdiv
Como vs. Lugano
Szeged 2011 vs. Kecskeméti TE
Stal Mielec vs. Stal Rzeszów
Raków Częstochowa vs. Górnik Zabrze
Ruch Chorzów vs. Puszcza Niepołomice
Domžale vs. Gorica
Chojniczanka Chojnice vs. Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec vs. Garbarnia Kraków
Wisła Kraków vs. Odra Opole
Nieciecza vs. Radomiak Radom
St. Pauli vs. Hannover 96
Zbrojovka Brno vs. Opava
Pisa vs. Poggibonsi
HJK vs. KuPS
Stuttgart vs. Heidenheim
LASK vs. České Budějovice
Legia Varşova vs. Katowice
Toulouse vs. Rodez
Trakai vs. FS Jelgava
Sturm Graz vs. St. Pölten
Halmstad vs. Elfsborg
Rapid Viyana II vs. Győri ETO
Grazer AK vs. Avusturya Klagenfurt
Osijek vs. Tiszakecske
SJK II vs. Ilves II
Luzern vs. Bellinzona
Degerfors vs. Brage
Odd Grenland vs. Brann
EIF vs. Haka
Odd Grenland vs. Sandefjord
Pafos vs. Riga
Hartberg vs. Sturm Graz II
Kristiansund vs. Viking
Stjørdals-Blink vs. Rosenborg II
BAK '07 vs. Hertha Berlin
Kjelsås vs. Lyn
Septemvri Sofya vs. Strumska slava
Zorka-BDU vs. Vitebsk
CS Sfantu Gheorghe vs. Brașov Steagul Renaște
Dnipro-1 vs. FK Metalist Kharkiv
Slutsksakhar vs. Torpedo Zhodino
UTA Arad vs. Ripensia Timişoara
Banga vs. Džiugas Telšiai
Neman Grodno vs. Lida
Voždovac vs. Brodarac
Örgryte vs. KFUM
Partizan vs. CSKA 1948 Sofia
Diósgyőr vs. Mezőkövesd
Isloch vs. Arsenal
Universitatea Cluj vs. Minaur Baia Mare
Petrolul 52 vs. Dinamo Bükreş
Fiorentina vs. Seravezza
Smorgon vs. Ostrovets
Häcken vs. Trollhättan
Belshina vs. Dnepr Mogilev
Vard vs. Os
Strømmen vs. Kvik Halden
Inter Turku vs. Gnistan
Podb. Bielsko-Biała vs. Piast Gliwice
Maribor vs. Lokomotiva
Pirin Blagoevgrad vs. Vitosha Bistritsa
FA Šiauliai vs. Metta
JJK vs. FCV
IFK Göteborg vs. Sarpsborg 08
Helsingborg vs. AIK
SalPa vs. PK-35
Egersunds vs. Brodd
Kjelsås vs. Byåsen
Ullensaker / Kisa vs. Grorud
Bærum vs. Asker
Hammarby vs. Honka
Spartak Varna vs. Dobrudzha 1919
Sotra vs. Bjarg
Zalaegerszegi TE vs. Bačka Topola
Veres Rivne vs. Karpaty Lviv
Metalist 1925 Kharkiv vs. Chayka
Vojvodina vs. Spartak Subotica
Radnički Niš vs. Napredak
Inhulets' vs. Hirnyk-Sport
CSMS Iaşi vs. Botoșani
Ilves vs. TPS
Mjällby vs. Landskrona
Kongsvinger vs. Stabæk
Norrköping vs. Brommapojkarna
Varberg vs. Norrby
Bryne vs. Jerv
Aalesund vs. Molde
Skövde AIK vs. Värnamo
Arendal vs. Ørn Horten
Kristiansund vs. Levanger
Gjøvik-Lyn vs. Fram
Hebar 1918 vs. Minyor Pernik
Utsikten vs. Moss
Naftan vs. Polotsk
Kalmar vs. Östers
Västerås SK vs. Sandviken
Lysekloster vs. Brann II
Flekkerøy vs. Notodden
Cremonese vs. SPAL
PEPO vs. KTP
GIF Sundsvall vs. Väsby United
Häcken vs. Vålerenga
Ranheim vs. Östersunds FK
Strømsgodset vs. Mjøndalen
Lokomotiv Sofia 1929 vs. CSKA 1948 Sofia II
GAIS vs. Falkenberg
Sandnes Ulf vs. Start
Spyris Kaunas vs. Liepāja
PAOK vs. FCV Farul Constanţa
Rijeka vs. Celje
Modriča vs. Crvena Zvezda
Voždovac vs. Sloboda Tuzla
KäPa vs. JäPS
Aris vs. Rīgas Futbola skola
HIFK vs. Atlantis Helsinki
Slavia vs. Gomelzheldortrans
Venezia vs. Este
Rukh Vynnyky vs. Nyva Ternopil
Minai vs. Khust City
Mohammedan vs. Chennaiyin
Widzew Łódź vs. Jagiellonia Białystok
Sportist Svoge vs. CSKA Sofya
Super Nova vs. Valmiera
Fredrikstad vs. Skeid
Sogndal vs. Raufoss
Javor Ivanjica vs. Kolubara
Radnički Niš vs. Slavia Sofya
U Craiova 1948 vs. Viitorul P. Târgu Jiu
Rosenborg vs. Haugesund
Hødd vs. Brattvåg
América vs. Tijuana
Sirius vs. Örebro
Fremad Amager vs. B 93
CFR Cluj vs. Hermannstadt
Elite 3000 vs. Hillerød
Dünya
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Kadınlar Istria Kupası
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Hazırlık
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U21 National Team Friendlies Women
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Diğer Kadınlar Turnuvaları
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
Ranheim
L
W
W
L
L
FT
1 - 0
Östersunds FK
L
W
L
L
W
25/03/2023
Hazırlık Kulüpler
KO
16:00
Stadyum
EXTRA Arena (Ranheim)
Excitement Index
General Game Stats Chart
Ranheim Maçları
Lig:
Tüm
1. Lig
NM Kupası
Hazırlık Kulüpler
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
22/03/24
HAK
Levanger
3 - 0
Ranheim
01/04/24
1.L
Kongsvinger
2 - 1
Ranheim
Olayları görüntüle
06/04/24
1.L
Ranheim
3 - 1
Sandnes Ulf
Olayları görüntüle
10/04/24
NMK
Tiller
0 - 3
Ranheim
15/04/24
1.L
Moss
2 - 1
Ranheim
Olayları görüntüle
20/04/24
1.L
Ranheim
16 : 00
Åsane
24/04/24
NMK
Melhus
18 : 00
Ranheim
28/04/24
1.L
Lyn
17 : 00
Ranheim
04/05/24
1.L
Start
16 : 00
Ranheim
11/05/24
1.L
Ranheim
16 : 00
Egersunds
Östersunds FK Maçları
Lig:
Tüm
Superettan
İsveç Kupası
Hazırlık Kulüpler
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
16/03/24
HAK
Östersunds FK
1 - 0
Gefle
23/03/24
HAK
Skövde AIK
1 - 0
Östersunds FK
30/03/24
SUP
GIF Sundsvall
1 - 0
Östersunds FK
Olayları görüntüle
06/04/24
SUP
Östersunds FK
1 - 0
Trelleborg FF
Olayları görüntüle
13/04/24
SUP
Varberg
2 - 0
Östersunds FK
Olayları görüntüle
20/04/24
SUP
Östersunds FK
15 : 00
Örgryte
28/04/24
SUP
Helsingborg
13 : 00
Östersunds FK
05/05/24
SUP
Östersunds FK
15 : 00
Örebro
12/05/24
SUP
Brage
15 : 00
Östersunds FK
18/05/24
SUP
Skövde AIK
13 : 00
Östersunds FK
1. Lig Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
8
Aalesund
3
-1
4
9
Vålerenga
3
-1
4
10
Ranheim
3
+0
3
11
Bryne
3
+0
3
12
Sandnes Ulf
3
-1
3
Superettan Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
10
Varberg
3
+0
3
11
Trelleborg FF
3
-1
3
12
Östersunds FK
3
-2
3
13
Sandviken
3
-4
3
14
Gefle
3
-1
2
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.