Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Erkekler
Women Soccerway
Erkekler
Fikstür
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Ligler
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Almanya
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Beyaz Rusya
Bosna-Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Ekvador
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Galler
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kosova
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Moldova
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tayvan
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vietnam
Yeni Zellanda
Yunanistan
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Ulusal takımlar
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
Líšeň vs. FC Praha
0 - 2
Özet
H2H Karşılaştırma
Stadyum
Hradec Králové vs. Baník Ostrava
Baník Ostrava vs. Teplice
Čáslav vs. ABC Bránik
Sigma Olomouc vs. Hradec Králové
Líšeň vs. FC Praha
Çek Cumhuriyeti
Kadınlar 2. Lig
2019/2020
Kadınlar 1.Lig
Kadınlar 2. Lig
Kadınlar Kupası
Kadınlar Play-off 1/2
INFO
Líšeň
L
L
W
W
L
FT
0 - 2
FC Praha
D
L
W
W
W
20/10/2019
Kadınlar 2. Lig
Hafta
7
KO
13:30
Stadyum
Stadion SK Líšeň (Brno)
Excitement Index
Líšeň Maçları
Lig:
Tüm
Kadınlar 2. Lig
Kadınlar Kupası
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
22/10/23
K2L
FC Praha
3 - 1
Líšeň
29/10/23
K2L
Líšeň
1 - 0
Prague Raptors
08/11/23
KAK
Prostějov
1 - 5
Líšeň
26/11/23
KAK
Líšeň
0 - 3
Horní Heršpice
23/03/24
K2L
Sigma Olomouc
2 - 1
Líšeň
29/03/24
K2L
Líšeň
14 : 00
Teplice
06/04/24
K2L
Líšeň
11 : 00
Sparta Praha II
14/04/24
K2L
Hradec Králové
14 : 00
Líšeň
FC Praha Maçları
Lig:
Tüm
Kadınlar 2. Lig
Kadınlar Kupası
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
22/10/23
K2L
FC Praha
3 - 1
Líšeň
29/10/23
K2L
Hradec Králové
1 - 3
FC Praha
04/11/23
KAK
Příbram
1 - 2
FC Praha
26/11/23
KAK
FC Praha
0 - 9
Slavia Prag
23/03/24
K2L
FC Praha
3 - 3
Dukla Praha
30/03/24
K2L
Sparta Praha II
10 : 30
FC Praha
06/04/24
K2L
Prague Raptors
13 : 15
FC Praha
13/04/24
K2L
FC Praha
13 : 00
Sigma Olomouc
Kadınlar 2. Lig Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
1
Baník Ostrava
10
+19
22
2
Hradec Králové
10
+5
16
3
FC Praha
10
+0
14
4
Sigma Olomouc
10
+9
12
5
Teplice
10
-1
12
6
Líšeň
10
-18
12
7
Čáslav
10
+2
11
8
ABC Bránik
10
-16
9
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.