Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Erkekler
Women Soccerway
Erkekler
Fikstür
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Points
Ligler
Takımlar
Oyuncular
Points
TR Ligler
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Almanya
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Beyaz Rusya
Bosna-Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Ekvador
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Finlandiya
Fransa
Galler
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kosova
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Meksika
Moldova
Norveç
Özbekistan
Panama
Paraguay
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tayvan
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Vietnam
Yeni Zellanda
Yunanistan
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Ulusal takımlar
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
Ruzomberok vs. Tatran Prešov
3 - 0
Özet
H2H Karşılaştırma
Stadyum
Partizán Bardejov vs. Nitra
NMŠK 1922 Bratislava vs. SLC Banská Bystrica
Ruzomberok vs. Tatran Prešov
Zemplín Michalovce vs. Slovan Bratislava
Spartak Myjava vs. VIX Žilina
Partizán Bardejov vs. NMŠK 1922 Bratislava
SLC Banská Bystrica vs. Spartak Myjava
Slovakya
Kadınlar 1.Ligi
2017/2018
Women's Cup
INFO
Ruzomberok
W
W
D
W
W
FT
3 - 0
Tatran Prešov
W
W
W
L
L
05/05/2018
Kadınlar 1.Ligi
Hafta
15
KO
13:00
Stadyum
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
Excitement Index
Ruzomberok Maçları
Lig:
Tüm
Kadınlar 1.Ligi
Women's Cup
Kadınlar Hazırlık
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
09/03/24
KA1
Ruzomberok
2 - 0
Trenčín
16/03/24
KA1
GFC Regionálna akadémia
0 - 1
Ruzomberok
23/03/24
KA1
Ruzomberok
1 - 1
Petržalka
13/04/24
KA1
Ruzomberok
4 - 0
Dukla Banská Bystrica
20/04/24
KA1
Slovan Bratislava
1 - 3
Ruzomberok
04/05/24
KA1
Ruzomberok
11 : 00
Spartak Myjava
08/05/24
KA1
Spartak Trnava
11 : 00
Ruzomberok
11/05/24
KA1
Ruzomberok
11 : 00
Spartak Trnava
18/05/24
KA1
Dukla Banská Bystrica
11 : 00
Ruzomberok
25/05/24
KA1
Ruzomberok
11 : 00
Slovan Bratislava
Tatran Prešov Maçları
Lig:
Tüm
Kadınlar 1.Ligi
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
13/03/24
KA1
Žilina
3 - 0
Tatran Prešov
23/03/24
KA1
Tatran Prešov
0 - 2
Spartak Myjava
13/04/24
KA1
Tatran Prešov
1 - 0
Petržalka
20/04/24
KA1
Žilina
2 - 4
Tatran Prešov
24/04/24
KA1
GFC Regionálna akadémia
4 - 5
Tatran Prešov
04/05/24
KA1
Tatran Prešov
14 : 00
Trenčín
11/05/24
KA1
Tatran Prešov
11 : 00
GFC Regionálna akadémia
18/05/24
KA1
Petržalka
17 : 00
Tatran Prešov
25/05/24
KA1
Tatran Prešov
11 : 00
Žilina
08/06/24
KA1
Trenčín
11 : 00
Tatran Prešov
Kadınlar 1.Ligi Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
1
Slovan Bratislava
18
+60
51
2
Partizán Bardejov
18
+60
51
3
Spartak Myjava
18
+20
33
4
VIX Žilina
18
+9
32
5
NMŠK 1922 Brat…
18
-6
24
6
Nitra
18
+3
24
7
Ruzomberok
18
-9
18
8
SLC Banská Bys…
18
-34
8
9
Tatran Prešov
18
-44
8
10
Zemplín Michalovce
18
-59
8
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.