Maçlar

Belgium - First Division Women

More…
  OH Leuven II 14 : 30 Massenhoven Daha fazla bilgi
  Zonhoven 14 : 30 SG-Tertre-Hautrage Daha fazla bilgi
  VCD Eendracht … 14 : 30 Kontich Daha fazla bilgi
  White Star Woluwé 14 : 30 Lierse II Daha fazla bilgi
  Heist 15 : 00 Zulte-Waregem Daha fazla bilgi
  Anderlecht II 15 : 00 Tongeren Daha fazla bilgi
  Standard Liège II 16 : 30 Eva's Tienen Daha fazla bilgi

Belgium - Second Division Women

More…
  Zonhoven II 12 : 00 Rapide Wezemaal Daha fazla bilgi
  Cerkelladies B… 14 : 00 Gent II Daha fazla bilgi
  Club Brugge II 14 : 30 Eendracht Louwel Daha fazla bilgi
  Wolfsdonk Sport 14 : 30 Zulte-Waregem II Daha fazla bilgi
  Egem Pittem 14 : 30 VC Moldavo Daha fazla bilgi

England - FA Women's Cup

More…
  Doncaster Belles 19 : 30 Barnet Daha fazla bilgi

Finland - Naisten Suomen Cup

More…
  KMF II 15 : 00 JyPK Daha fazla bilgi

Greece - Panelinio Protathlima

More…
  Chania 11 : 00 Aris Thessalon… Daha fazla bilgi
  Odysseas Glyfadas 14 : 15 Ikaros Petrotou Daha fazla bilgi

Iceland - Reykjavik Women Cup

More…
  ÍR 16 : 00 Fjölnir Daha fazla bilgi
  Fylkir 18 : 00 Thróttur Reykjavík Daha fazla bilgi

Iceland - Faxafloi Women Cup

More…
  FH 13 : 30 Breidablik Daha fazla bilgi
  Keflavík 15 : 00 Víkingur Ólafsvík Daha fazla bilgi

Italy - Serie A Women

More…
  Sassari Torres 14 : 00 Pordenone Daha fazla bilgi
  Zaccaria 14 : 30 Como 2000 Daha fazla bilgi
  Brescia 14 : 30 Cuneo Daha fazla bilgi
  Bardolino 14 : 30 Firenze Daha fazla bilgi
  Tavagnacco 14 : 30 Mozzanica Daha fazla bilgi
  Bari 14 : 30 Res Roma Daha fazla bilgi
  Orobica 14 : 30 Riviera di Romagna Daha fazla bilgi

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
  Saestum II 13 : 15 Knickerbockers Daha fazla bilgi
  Barendrecht 13 : 45 VV Heerenveen Daha fazla bilgi
  Klarenbeek 14 : 00 CVV Zwervers Daha fazla bilgi
  SSS 14 : 30 Odysseus '91 Daha fazla bilgi
  Heerenveense B 14 : 45 RVVH Daha fazla bilgi
  Be Quick '28 17 : 00 VIOD Daha fazla bilgi

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group A

More…
  Wartburgia II 11 : 30 IJzendijke Daha fazla bilgi
  Oostkapelle 12 : 00 SVS Daha fazla bilgi
  Reiger Boys II 12 : 30 Sporting 70 Daha fazla bilgi
  Ter Leede II 12 : 30 Smerdiek Daha fazla bilgi
  VVIJ 15 : 00 SteDoCo Daha fazla bilgi
  Berkel 15 : 00 DSS Daha fazla bilgi
  Jong ADO Den Haag 16 : 30 Delta Sports Daha fazla bilgi

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group B

More…
  Lycurgus 14 : 30 ONS Sneek Daha fazla bilgi
  Be Quick '28 II 14 : 30 HZVV Daha fazla bilgi
  AZSV 14 : 45 Stiens Daha fazla bilgi
  MSC 15 : 00 OZC Daha fazla bilgi
  SVZW 15 : 00 HTC Daha fazla bilgi
  Be Quick Dokkum 15 : 00 ASC 62 Daha fazla bilgi

Republic of Ireland - Women's National League

More…
  Castlebar Celtic 20 : 00 Wexford Youths Daha fazla bilgi

Spain - Primera División Women

More…
  Real Sociedad 11 : 45 Athletic Club Daha fazla bilgi
  Transportes Al… 16 : 45 Levante Daha fazla bilgi

Spain - 1ª Nacional Women - Group 2

More…
  Aurrera de Vitoria 16 : 30 DNS de Belen Daha fazla bilgi
  CD Marino 18 : 00 Reocín Daha fazla bilgi

Spain - 1ª Nacional Women - Group 3

More…
  San Gabriel II 18 : 00 L'Estartit Daha fazla bilgi

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  Costa Ayala 17 : 00 5 Continentes Daha fazla bilgi
  Montaña Alta 17 : 30 Arbol Bonito Daha fazla bilgi
  CD Tarsa 18 : 00 Moneyba Hierro Daha fazla bilgi
  Águilas de La… 19 : 00 Colegio Norte … Daha fazla bilgi
  Tagoror 21 : 00 Achamán Daha fazla bilgi
  Unión Viera 21 : 00 Las Majoreras Daha fazla bilgi
  Firgas 22 : 00 UD Las Torres Daha fazla bilgi

Tarih Seçici