Maçlar

Austria - 2. Frauenliga - Mitte/West

More…
  Wals 14 : 00 Vorderland Daha fazla bilgi

Austria - 2. Frauenliga - Ost/Süd

More…
  Neulengbach II 16 : 00 Leoben Daha fazla bilgi

Denmark - Elitedivisionen

More…
  OB 13 : 00 KoldingQ Daha fazla bilgi
  BSF 14 : 00 Fortuna Hjørring Daha fazla bilgi
  Brøndby 14 : 00 Skovbakken Daha fazla bilgi

Denmark - 1st Division - Group A - Relegation

More…
  SønderjyskE 12 : 30 Damsø Daha fazla bilgi
  Nykøbing 13 : 30 Sundby Daha fazla bilgi

Denmark - 1st Division - Group B - Relegation

More…
  Horsens 12 : 00 Varde Daha fazla bilgi
  ASA 12 : 45 Vildbjerg Daha fazla bilgi
  Aalborg Freja 14 : 00 Vejlby Daha fazla bilgi

Germany - Frauen Bundesliga

More…
MS Sindelfingen 0 - 2 Essen-Schönebeck Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
32' Bayern Münih 0 - 1 FFC Frankfurt Daha fazla bilgi
32' USV Jena 1 - 0 Cloppenburg Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Germany - 2. Bundesliga Women - Nord

More…
  Meppen 11 : 00 Hohen Neuendorf Daha fazla bilgi
  Lübars 14 : 00 Viktoria Berlin Daha fazla bilgi
  Werder Bremen 14 : 00 FFV Leipzig Daha fazla bilgi

Germany - 2. Bundesliga Women - Süd

More…
  Wörrstadt 14 : 00 Würzburg Daha fazla bilgi
  Niederkirchen 14 : 00 Weinberg Daha fazla bilgi

Italy - Serie A

More…
  Riviera di Romagna 17 : 00 Bardolino Daha fazla bilgi

Korea Republic - WK-League

More…
  Busan Sangmu 12 : 00 Seoul Amazones Daha fazla bilgi
  Suwon 12 : 00 Incheon Red Angels Daha fazla bilgi
  Chungbuk 12 : 00 Jeonbuk KSPO Daha fazla bilgi

Malta - Women's First Division

More…
  Mgarr United 20 : 15 Birkirkara Daha fazla bilgi
  Pembroke Athleta 20 : 15 Hibernians Daha fazla bilgi
  Kirkop United 20 : 15 Raiders Luxol Daha fazla bilgi

Malta - Women's Second Division

More…
  Fgura United ERT Vittoriosa Stars Daha fazla bilgi

Netherlands - Hoofdklasse

More…
  Venray 14 : 30 Buitenveldert … Daha fazla bilgi
  DSE 14 : 30 't Goy Daha fazla bilgi
  Prinses Irene 14 : 30 SSS '18 Daha fazla bilgi
  Saestum II 14 : 30 't Zand Daha fazla bilgi
  Fortuna Wormerveer 14 : 30 Eindhoven Daha fazla bilgi
  Berghuizen 14 : 30 Victoria Boys Daha fazla bilgi

Netherlands - Eerste Klasse - Group C

More…
  Zaandijk 14 : 00 Kadoelen Daha fazla bilgi
  Fortuna Wormer… 14 : 00 Winkel Daha fazla bilgi
  FC Purmerend 14 : 00 Kolping Boys Daha fazla bilgi
  RKDEO 14 : 00 Varsseveld Daha fazla bilgi
  Maarssen 14 : 00 SDO Daha fazla bilgi

Netherlands - Eerste Klasse - Group D

More…
  Nemelaer 12 : 00 Nooit Gedacht Daha fazla bilgi
  BSC 12 : 00 SV Someren Daha fazla bilgi
  Venlosche Boys 14 : 00 Nuenen Daha fazla bilgi
  RKVVL / Polaris 14 : 00 Bavel Daha fazla bilgi
  DESK 14 : 00 Woezik Daha fazla bilgi
  Glanerbrug İPTL VDZ Arnhem Daha fazla bilgi

Norway - Toppserien

More…
  Vålerenga 15 : 00 Kolbotn Daha fazla bilgi
  Arna-Bjørnar 15 : 30 Trondheims-Ørn Daha fazla bilgi
  Stabæk 16 : 00 Amazon Grimstad Daha fazla bilgi
  Grand 17 : 00 Klepp Daha fazla bilgi
  Medkila 18 : 00 Avaldsnes Daha fazla bilgi
  Røa 18 : 00 Lillestrøm Daha fazla bilgi

Norway - 1. Division

More…
  Fart 13 : 00 Sarpsborg 08 Daha fazla bilgi
  Øvrevoll Hosle 13 : 00 Kaupanger Daha fazla bilgi
  Kongsvinger 13 : 30 Fortuna Ålesund Daha fazla bilgi
  Sandviken 14 : 00 Linderud-Grei Daha fazla bilgi
  Urædd 14 : 45 Åsane Daha fazla bilgi
  Lyn 17 : 00 Fløya Daha fazla bilgi

Slovenia - 1. Zenska Liga

More…
  Ankaran Hrvatini 16 : 00 Rudar Škale Daha fazla bilgi
  Pomurje 16 : 00 Slovenj Gradec Daha fazla bilgi
  Maribor 16 : 00 Jevnica Daha fazla bilgi
  Radomlje 16 : 00 Velesovo Daha fazla bilgi

Sweden - Elitettan

More…
  Mallbacken 12 : 00 Umeå Södra Daha fazla bilgi
  Sunnanå 12 : 30 Halmia Daha fazla bilgi
  Limhamn Bunkeflo 14 : 00 Hammarby Daha fazla bilgi
  Älta 15 : 00 Sirius Daha fazla bilgi
  Djurgården 15 : 00 QBIK Daha fazla bilgi

USA - NWSL

More…
MS Boston Breakers 2 - 3 Houston Dash Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Tarih Seçici